Samodzielny referent w MON

Ministerstwo Obrony Narodowej poszukuje kandydata na samodzielnego referenta w jednym z ośrodków.

Zakres obowiązków: Znajomość i umiejętność stosowania w praktyce prawa pracy, prowadzenie rocznych kart ewidencji czasu pracy pracowników, prowadzenie teczek akt personalnych, mile widziana znajomość przepisów kadrowych dotyczących żołnierzy zawodowych.

Czas pracy: Praca na cały etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30- 15.30.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: pracownik do spraw osobowych

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące lub wyższe

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

Inne wymagania: staż pracy przy wykształceniu średnim co najmniej 4 lata, przy wykształceniu wyższym co najmniej 2 lata, preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta – zobacz czytaj dalej