Ratownik medyczny umowa o pracę

Ratownik medyczny umowa o pracę

Zakres obowiązków: wykonywania zadań zgodnie z zawodem ratownika medycznego;

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 1850 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Wykształcenie: kierunek ratownik medyczny – pomaturalne/policealne lub wyższe;

Umiejętności i uprawnienia: ratownik medyczny

Pracodawca: Zakład opieki zdrowotnej

Jeśli nadal interesuje Ciebie ta oferta, czytaj dalej:

6 przemyśleń nt. „Ratownik medyczny umowa o pracę

  1. Wynika to z praw rynku. Nadal ratownicy medyczni nie mają i nie czują jedności zawodowej. Proponujemy przyjrzeć się konkursom w różnych stacjach pogotowia ratunkowego, tylko w przypadku ratowników medycznych podawana jest górna stawka, każdy ubiegający się o zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno prawną musi podać kwotę równą lub niższą. Żadna firma nie odważyła się puścić takiego konkursu dla pielęgniarek i lekarzy – oni mogą podawać stawki be górnej granicy, o wygranej decyduje ranking. Jak myślicie dlaczego tak jest?

 1. A ja uważam że zarobki są wspolmierne do pracy oraz wykształcenia. Do tego dochodzą jeszcze dodatki świąteczne itd.
  Wiec przeciętny ratownik zarabia więcej niż nie jeden Kowalski.

  1. Żeby być sprawiedliwym trzeba pamiętać o tym że przeciętny Kowalski (niczego nie ujmując przedstawicielom innych zawodów) nie ponosi takiej odpowiedzialności za swoją pracę jak ratownik medyczny. Wystarczy spojrzeć na zakres uprawnień zawodowych.

  1. Proponuję tego rodzaju opinie i komentarze przesyłać do firm oraz urzędów pracy które takie oferty udostępniają. W tym przypadku jest to Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Nasza stron udostępnia różne oferty z różnych źródeł. Mimo tego że w pełni zgadzamy się z Pana opinią, raczej nie dotrze ona do tego urzędu pracy lub firmy która ją do urzędu dostarczyła. Proponujemy pisemne opinie na temat tej oferty kierować na adres Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim z prośbą o przekazanie firmie udostępniającej ofertę. Jeśli wielu ratowników medycznych tak zrobi, Wasz głos będzie słyszalny. W innym wypadku takie opinie zostają tylko w kręgu ratowników medycznych którzy trafiają na naszą stronę.
   Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisz kod *