Ratownik medyczny umowa o pracę

Zakres obowiązków: wykonywanie badań EKG, opatrunków, praca w gabinecie zabiegowym oraz w rejestracji, praca w równoważnym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku w godz. pomiędzy 7.00 a 20.00 (po 12 godzin dziennie według ustalonego grafiku);

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

Zawód: ratownik medyczny

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne – kierunkowe (ratownik medyczny), doświadczenie nie jest wymagane. Mile widziane posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV przesłać na adres e-mail

Liczba miejsc pracy: 1

Zapoznaj się koniecznie z polecanymi kursami internetowymi dla ratowników medycznych:

Kursy internetowe dla ratowników medycznych

Jeśli zainteresowała Ciebie ta oferta pracy, czytaj dalej.