Programista

Programista

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków: przygotowywanie rozwiązań wspólnie z projektantami, tworzenie kodu według przygotowanych założeń projektowych, modyfikacje kodu.

Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka SQL, mile widziana znajomość tematyki z zakresu magazynu i produkcji, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Kontakt z pracodawcą: szczecin@navision.pl

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana, 40 godzin pracy w tygodniu

Wynagrodzenie brutto: 4 200 – 8 600 PLN

Zawód: programista aplikacji

Zatrudnienie od zaraz

Pracodawca: MEDIADAT SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Miejscowość: Szczecin

E-mail: szczecin(at)navision.pl

Liczba miejsc pracy: 2

Data ważności: 03.11.2016

digital-388075_640