Praca w straży pożarnej w służbie przygotowawczej

Aby sprawdzić swoją wiedzę z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy przejdź tutaj.

ETAP 5: Ustalenie zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej. Kandydat, który uzyska najwyższą liczbę punktów podczas naboru zostanie skierowany na badania lekarskie w celu oceny zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej. W przypadku gdy komisja lekarska podległa ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych orzeknie, że kandydat jest niezdolny do służby w Państwowej Straży Pożarnej, na badania lekarskie jest kierowany kolejny kandydat z najwyższą liczbą uzyskanych punktów.

Po zakończeniu V etapu postępowania kwalifikacyjnego na stronie internetowej KP PSP w Łęczycy oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie komendy zostanie opublikowana zatwierdzona lista kandydatów do przyjęcia do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy.

Postępowanie kwalifikacyjne wobec kandydata kończy się z chwilą uzyskania przez kandydata negatywnego wyniku z któregokolwiek z etapów postępowania kwalifikacyjnego lub nieprzystąpienia przez kandydata do któregokolwiek z etapów postępowania kwalifikacyjnego, wymienionych w ogłoszeniu o postępowaniu kwalifikacyjnym.

Pozostałe informacje o ofercie oraz adres pracodawcy – idź dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisz kod *