Opiekunka opiekun

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wykształcenie: średnie
Wymagania: umiejętność pracy w zespole,
Zakres obowiązków: opieka nad osobami nietrzeźwymi, chorymi. Do obowiązków opiekuna zmiany w Dziale Izba Wytrzeźwień należy między innymi uczestniczenie w przyjmowaniu osób doprowadzonych, asystowanie lekarzowi podczas przeprowadzanego badania, wykonywanie zabiegów higieniczno-sanitarnych, sprawowanie kontroli w salach w których przebywają osoby nietrzeźwe, utrzymywanie porządku i czystości w salach, przeprowadzanie dezynsekcji sal.
Zawód: opiekun, salowa
Aby poznać szczegóły oferty czytaj dalej. Koniecznie rozwiąż test z zakresu kwalifikacji w zawodzie opiekuna osób chorych: Z04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisz kod *