Operator wózka widłowego Pruszków

Operator wózka widłowego-Pruszków

Stanowisko: Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa skanera
  • rozlokowanie towaru na magazynie
  • załadunek/rozładunek dostaw i inne prace magazynowe

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana umiejętność obsługi skanera
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • praca w systemie 3-zmianowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3200 brutto + dodatek nocny + premie)
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • możliwość realizacji nadgodzin
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia