Instruktor ratownictwa medycznego w wojsku

Stanowisko: instruktor

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu ratownictwa medycznego. Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej.

Zawód: ratownik medyczny

Wymagania: wykształcenie policealne/wyższe, 3 lata pracy w systemie ratownictwa medycznego.

Możliwe godziny pracy: praca w przedziale czasowym: 7-20

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

System wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną

Data zatrudnienia: możliwe zatrudnienie od zaraz

Umiejętności i uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż – 3 lata w państwowym systemie ratownictwa medycznego), zdolność prawna wykonywania zawodu ratownik medyczny;

Inne wymagania: wymagane 3 lata pracy w systemie ratownictwa medycznego

Jeśli ta oferta pracy dla ratownika medycznego Ciebie zainteresowała, pobierz dane kontaktowe pracodawcy

Tutaj lub zobacz inne oferty pracy oferta pracy 1 | oferta pracy 2 | Inne oferty dla ratowników

2 przemyślenia nt. „Instruktor ratownictwa medycznego w wojsku